Zwłoki w lokalu komunalnym. To była naturalna śmierć

wiadomosci 71-latek, którego ciało przez dłuższy czas leżało w lokalu komunalnym na "Starej Łęcznej" zmarł prawdopodobnie z powodu raka płuc - wynika z sekcji zwłok mężczyzny. 

tubalecznej.pl

Opublikowano: 29 stycznia 2020 14:44 | Aktualizacja: 29 stycznia 2020 14:44

Protokół posekcyjny trafił do prokuratury w czwartek, 23 stycznia. Biegli stwierdzili, że nie jest możliwe jednoznaczne ustalenie przyczyny śmierci mężczyzny. Wykluczyli jednak, że ktoś mógł przyczynić się do jego śmierci. Nie doszło też do ostrego zatrucia alkoholowego (71-latek miał we krwi 0,8 promila).

"Stwierdzone podczas badania pośmiertnego zmiany chorobowe układu sercowo-naczyniowego oraz informacja od rodziny, iż [zmarły] chorował na nowotwór płuc mogły stać się przyczyną niewydolności krążeniowo-oddechowej skutkującej zgonem" – napisali biegli.

 

(…)

Więcej w elektronicznym (CZYTAJ TUTAJ) i papierowym wydaniu Wspólnoty Łęczyńskiej (dostępnym w punktach sprzedaży).

Kamil Kulig

 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.