Reklama

Reklama

Wypadek na drodze prowadzącej nad jeziora

Opublikowano: 14 sierpnia 2020 16:26
Autor: Kk

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci To już drugi wpadek na tej popularnej drodze w ostatnim tygodniu.

Reklama

17.40 - utrudniony jest wyjazd z Łęcznej w kierunku jezior po zderzeniu dwóch osobówek w Podzamczu. Kierowcy jadący m. in. na pojezierze stoją tam w korku. 

Przypomnijmy, że przebudowa drogi wojewódzkiejrowadzącej nad jeziora została przez radnych sejmiku województwa przełożona na bliżej nieokreślony czas, mimo że jest już gotowa dokumentacja przebudowy. 

Pieniądze planowane nate inwestycje zostały przeznaczone na budowę tzw. obwodnicy Kraśnika, gdzie mieszka marszałek Jarosław Stawiarski z PiS.

Najgorszy odcinek jest z Łęcznej do Ludwina. Ostatnio na tej waskiej i pełnej kolein drodze w Ludwinie zderzyły się cztery auta. 

Dziś doszło do zderzenia dwóch osobówek w Podzamczu. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 5 miesięcy temu | ocena +2 / -0

    kierowca

    na tej trasie nawet policja nigdy nie stoi, dziwi mnie to baaaardzo

  • 5 miesięcy temu | ocena +5 / -0

    górnik

    ten odcinek drogi to tragedia, ruch jak na autostradzie i tir za tirem.W Łęcznej budują kładkę, śmiechu warte, koto buduje takie rzeczy i puszcza tiry przez stare miasto.Remont niewiele zmieni chociaż jest niezbędny.Powinno się jak najszybciej budować alternatywę dla tej drogi, cały Lublin jedzie na okoliczne sadzawki a drogi brak.