Święta spędzą w areszcie

wiadomosci Dwaj mieszkańcy gminy Milejów odpowiedzą za rozbój na 33-latku, z którym wcześniej pili w milejowskim parku.

tubalecznej.pl

Opublikowano: 24 grudnia 2019 10:04 | Aktualizacja: 24 grudnia 2019 10:04

W sobotę ok. godz. 16 łęczyńscy w milejowskim parku Milejów policja zatrzymała dwóch 21-latków, którzy napadli na 33-latka. 

- Pokrzywdzony zrelacjonował, że wspólnie z tymi mężczyznami pił alkohol, po czym doszło do sprzeczki słownej i bez powodu zaczęli go bić, kopać po całym ciele. Następnie zabrali mu znalezione przy nim pieniądze i telefon komórkowy – informuje sierż. Justyna Kołodziej z policji w Łęcznej.

Łączna wartość skradzionej gotówki i telefony to ponad 1500 zł. -  Funkcjonariusze ustalili, że jeden z napastników tego samego dnia popełnił przestępstwo z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii podając innej osobie narkotyki i substancję psychotropową – dodaje sierż. Kołodziej.

W poniedziałek Sąd Rejonowy Lublin-Zachód w Lublinie zastosował wobec mężczyzn najsurowszy środek zapobiegawczy – tymczasowe aresztowanie.

Mieszkańcom gminy Milejów grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.