Rozcięli samochód, żeby wyjąć kierowcę [WIDEO, ZDJĘCIA]

wiadomosci Zdumiony tłum młodych ludzi patrzył jak strażacy odrywali kolejne części volkswagena golfa, który po akcji miał wybite wszystkie szyby i oderwany dach.  

tubalecznej.pl

Opublikowano: 3 października 2014 14:33 | Aktualizacja: 3 października 2014 14:33

Na szczęście były to tylko ćwiczenia, w których wzięli udział strażacy, policjanci i medycy. Jak wygląda akcja ratunkowa w czasie wypadku samochodowego - zobaczcie w naszym materiale wideo. 

 

 

W ramach piątkowych Dni Otwartych z Państwową Inspekcją Pracy zorganizowanych przez Zespół Szkół im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej uczniowie wysłuchali także wykładów na temat bezpieczeństwa pracy, np. przyszli budowlańcy dowiedzieli się jakie są zasady bezpieczeństwa w pracy na wysokości.

Pokaz ratownictwa medycznego odbył się na obiektach sportowych przy ulicy Bogdanowicza. Był też pokaz ćwiczeń psa policyjnego i szkolenie dla nauczycieli gaszenia pożaru. 

 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.