Okradli domki letniskowe

wiadomosci Dwaj mężczyźni i kobieta ukradli m. in. alkohol i materiały budowlane. Przyznali się do co najmniej 20 włamań.

tubalecznej.pl

Opublikowano: 8 lutego 2020 10:04 | Aktualizacja: 8 lutego 2020 10:04

W styczniu łęczyńscy policjanci mieli kilka zgłoszeń o włamaniach do domków letniskowych w w okolicy jezior w gminie Ludwin – w miejscowościach Rogóźno i Kaniwola.

Włamywacze wyważali drzwi lub wybijali szyby w domkach, wyrządzając przy tym szkody na szeroką skalę. Kradli głównie alkohol, chemię, artykuły spożywcze i budowlane.

- Kryminalni ustalili, że sprawcami licznych włamań są mieszkańcy gminy Ludwin: 41-letnia kobieta oraz 30- i 41-letni mężczyzna, którzy trudnili się tym procederem od kilku lat. W wyniku przeszukania ich mieszkań mundurowi ujawnili i zabezpieczyli wiele przedmiotów pochodzących z kradzieży – informuje st. sierż. Izabela Zięba, rzeczniczka policji w Łęcznej,

- Cała trójka została zatrzymana. Sprawcy podczas przesłuchania przyznali się co najmniej do 20 włamań do domków letniskowych. - dodaje.

Osoby posiadające działki na terenie gminy Ludwin, u których są ślady mogące świadczyć o włamaniu do domku letniskowego proszone są o kontakt z policją w Łęcznej.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.