„Nawet nie zdradzili, co zrobili z ciałem naszego syna”

wiadomosci Od zbrodni minęło już ponad 2,5 roku. Rodzina nadal nie ma pojęcia, gdzie może znajdować się ciało Mariusza. W ubiegłym tygodniu Marta K. i Dariusz M. zostali uznani za winnych tego, że w kwietniu 2017 roku zabili w Ciechankach 35-letniego mieszkańca gminy Milejów. - Nawet nie zdradzili podczas procesu, co zrobili z moim synem, z jego ciałem - mówi ojciec ofiary. 

tubalecznej.pl

Opublikowano: 2 grudnia 2019 17:14 | Aktualizacja: 2 grudnia 2019 17:14

Wyrok zapadł w środę, 27 listopada, w Sądzie Okręgowym w Lublinie. 34-letnia Marta K. i jej były partner 50-letni Dariusz M. byli oskarżeni o to, że w nocy z 12 na 13 kwietnia 2017 roku w Ciechankach zabili 35-letniego Mariusza Śliwińskiego w lesie obok miejscowego placu buraczanego. 

Emanował pewnością siebie

Oskarżeni zostali doprowadzeni do sali rozpraw przez policjantów, byli skuci w kajdanki. Na rozstrzygnięcie sprawy oczekiwali w areszcie. Marta K. była ubrana w jasny sweter i czarne spodnie, Dariusz M. miał na sobie czarną bluzkę i granatowe spodnie. Na widok fotoreportera 34-latka odwróciła głowę w drugą stronę. 50-latek emanował pewnością siebie. Wyrok przyjął bardzo spokojnie, tuż po zakończeniu procesu wymienił kilka zdań ze swoim adwokatem.

W sądzie w środę stawili się też najbliżsi zamordowanego - jego siostra oraz rodzice. Rozprawa trwała długo, zaczęła się o godz. 9, wyrok zapadł o godz. 15.

(…)

Więcej w elektronicznym (CZYTAJ TUTAJ) i papierowym wydaniu Wspólnoty Łęczyńskiej (dostępnym w punktach sprzedaży).

Dominik Smagała 

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.