Reklama

Reklama

ŁĘCZNA: "Zamknięte? Jak to?" - pytają klienci Biedronki

Opublikowano: 25 marca 2020 16:58
Autor: tubalecznej.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Dyskont wprowadził przerwę techniczną w ciągu dnia. Nie wszyscy o tym wiedzą, dlatego przed zakończeniem tej przerwy w naszym mieście tworzyły się dzisiaj kolejki. 

Reklama

Przerwa techniczna jest w godz. 13:30 - 14:30 

Jej celem jest, aby pracownicy dyskontu w czasie wymiany zmian nie mieli ze soba bezpośredniego kontaktu. 

- Pracownicy sklepów naszej sieci standardowo pracują w systemie zmianowym. W związku z aktualną sytuacją wprowadziliśmy dodatkową przerwę techniczną, która pozwala na sprawne i bezpieczne dokonanie takiej zmiany. W tym czasie sklep jest niedostępny dla klientów - poinformowało Business Insider Polska biuro prasowe Biedronki.

Pierwsza zmiana po zamknięciu sklepu dokonuje rozliczenia i opuszcza obiekt. Potem przychodzi kolejna zmiana, która otwiera ponownie sklep - informuje wspomniany serwis. 

 Zdjęcie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.