Gdzie jest Oliwia?

wiadomosci Łęczyńscy policjanci poszukują 14-letniej Oliwii. Dziewczyna uciekła opiekunom Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Podgłębokiem.

tubalecznej.pl

Opublikowano: 7 lutego 2020 16:56 | Aktualizacja: 7 lutego 2020 16:56

- Komenda powiatowa w Łęcznej poszukuje nieletniej wychowanki MOW w Podgłębokiem. We wtorek 4 lutego Oliwia oddaliła się od opiekunów w czasie pobytu w Garwolinie i do chwili obecnej nie powróciła do placówki - informuje st. sierż. Izabela Zięba z łęczyńskiej policji. 

Oliwia ma 14 lat. Mierzy około 170 cm, nosi brązowe włosy do ramion, ma niebieskie oczy, posiada liczne szramy na prawym przedramieniu.

W chwili ucieczki ubrana była w bordową kurtkę, czarne leginsy i czarne buty sportowe.

Osoby, które znają miejsce pobytu poszukiwanej, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatowa Policji w Łęcznej, tel. 8175272210 lub z najbliższą jednostką policji.Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.