Człowiek Roku Ziemi Łęczyńskiej 2019. Kto prowadzi?

wiadomosci Po pierwszym tygodniu naszego plebiscytu zdecydowaną przewagę nad konkurentami ma Joanna Gajos, wizażystka i stylistka z Zawieprzyc, która przygotowywała makijaż sceniczny m.in. Marcinowi Millerowi z popularnego zespołu Boys.

tubalecznej.pl

Opublikowano: 11 lutego 2020 12:52 | Aktualizacja: 11 lutego 2020 12:52

Drugie miejsce ma Paulina Mazurek z 38 głosami. Mieszkanka Zezulina jest pełną pasji i energii nauczycielką i instruktorką muzyki. Na trzecim miejscu uplasowała się Joanna Wronisz, łęczyńska bibliotekarka, która aktywizuje i uczy starszych mieszkańców w ramach klubu e-senior, jak poruszać się w skomputeryzowanym świecie. Wynik Joanny Wronisz po pierwszym tygodniu to 31 głosów.

To dopiero początek plebiscytu. Głosowanie trwa jeszcze cztery tygodnie. O zwycięstwie zdecyduje suma głosów oddanych za pomocą publikowanych w naszym tygodniku kuponów oraz głosów SMS.

Aby oddać głos na wybranego kandydata, należy wysłać SMS pod numer 72051 o treści wskazanej przy nazwisku kandydata (koszt SMS: 2,46 zł z VAT) lub dostarczyć do naszej redakcji (adres w stopce redakcyjnej) wypełniony kupon.

Głosowanie trwa do czwartku, 11 marca 2020 r. do godz. 23:59. O zaliczeniu głosów z kuponów decyduje data ich faktycznego wpłynięcia do siedziby redakcji w regulaminowym terminie. 

Zdjęcie

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.