Reklama

Reklama

Nikitović: Wolę polskie święta

Opublikowano: 15 grudnia 2020 19:10
Autor: Mateusz Połynka

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

sport Velijko Nikitović po raz pierwszy przyjechał do Polski 20 lat temu. Z Łęczną, jak sam mówi, związał się do końca życia. Tutaj poznał swoją miłość życia - Ewę, z którą ma dwóch synów. Jak 40-latek rodem z Belgradu wspomina święta w rodzinnych stronach i w naszym kraju.

Reklama

Uroczyste dni Bożego Narodzenia w kraju Nikitovicia obchodzone są zgodnie z obrzędem prawosławnym, czyli na początku stycznia. - Będąc zawodnikiem Górnika, wracałem do Polski tuż po nowym roku, więc nie mogłem świętować w Serbii. Oczywiście, mogłem poprosić o przedłużenie urlopu, lecz z tego nie korzystałem. Zawsze podchodziłem bardzo solidnie do swoich obowiązków, więc chciałem być z drużyną od początku okresu przygotowawczego - przyznaje.

 

Cały artykuł we Wspólnocie oraz na www.eprasa.pl. Zapraszamy do lektury.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.