Reklama

Reklama

Tego jeszcze nie było. Starostwo zaplombowało szkołę górniczą

Opublikowano: 26 maja 2021 09:35
Autor: Kamil Kulig

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje łęczyńskie Czy to zpowodu konfliktu z jednym z pracowników Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej urzędnicy starostwa w ub. tygodniu założyli plomby na drzwiach zajmowanego przez niego pomieszczenia? Zaplombowali także wejście do budynku szkoły oraz drzwi sekretariatu i gabinetu dyrektora.

Reklama

Szkołę górniczą kontroluje wydział obsługi szkół i placówek oświatowych starostwa - organu prowadzącego ZSG w Łęcznej. 

Ku zaskoczeniu pracowników placówki w ubiegły piątek urzędnicy starostwa zaplombowali główne wejście do szkoły, a także drzwi sekretariatu i gabinetu dyrektora oraz pomieszczenie zajmowane przez jednego z pracowników.

(...)

POZOSTAŁO 80 PROC. TEKSTU

Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu "Wspólnoty Łęczyńskiej" - LINK

 

AKTUALIZACJA:

W poniedziałek po godz. 15 starosta odpisał nam na maila z pytaniem o powód zaplombowania szkoły.

"Wybrane pomieszczenia w budynku Zespołu Szkół Górniczych zostały zaplombowane ze względów zapewnienia bezpieczeństwa mienia szkolnego" - napisał starosta Krzysztof Niewiadomski.

Spytaliśmy go więc m. in. o to, dlaczego, aby zabzpieczyć mienei szkolne należało plombować szkołę i przed kim to mienie było zabezpieczone? 

Czekamy na odpowiedź.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 20 dni temu | ocena +0 / -0

    Piotr

    🤣 straszne Nie będzie już imprez na zapleczu, u jednego z pracowników ?!