MILEJÓW: Prawie 200 tancerzy nie schodziło z parkietu przez dzień i noc [ZDJĘCIA]

gmina-milejow Ta impreza pokazała, że Robert "Jamnik" Jamiński w pełni zasłużył na swój tytuł Człowieka Roku Ziemi Łęczyńskiej 2018. Zwycięzca naszego plebiscytu już po raz ósmy zorganizował imprezę Christmas Squezze, która do niewielkiego Milejowa przyciągnęła utytułowanych tancerzy z całej Polski.

tubalecznej.pl

Opublikowano: 9 stycznia 2020 14:18 | Aktualizacja: 9 stycznia 2020 14:18

W tym roku Gminny Ośrodek Kultury w Milejowie wszedł we współpracę z Lubelskim Centrum Inicjatyw Tanecznych, co dało kolejne możliwości.

Nowością był  też tancerz spoza granic Polski. Do Milejowa przyjechał Link Le Neil – niesamowicie inspirujący tancerz francuskiego pochodzenia, który poprowadził warsztaty z technik floorworku i dał 1,5-godziny wykład na temat mentalności tancerzy. Poza Linkiem gościliśmy również innych instruktorów z różnych zakątków Polski – relacjonuje "Jamnik".

Impreza trwała od rana do rana. Rozpoczęła się w sobotę 28 grudnia, a ostatni goście opuścili Milejów o godz. 14 w niedzielę.

Kamil Kulig

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.