Reklama

Zostań Miss Dożynek (wideo)

Opublikowano: pon, 3 lip 2017 11:31
Autor:

Zostań Miss Dożynek (wideo) - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Miss Dożynek kolejny raz zostanie wybrana w czasie Dożynek Powiatu Łęczyńskiego, które odbędą się 27 sierpnia w Milejowie. Organizatorzy zapraszają kandydatki do zdobycia korony Miss. Zgłoszenia będą przyjmowane do końca lipca w Starostwie Powiatowym w Łęcznej i przez Internet. 

W związku z tym wszystkie dziewczyny z powiatu łęczyńskiego, które ukończyły 15 lat serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału w konkursie. Niepełnoletnie kandydatki mogą wziąć udział w konkursie za zgodą opiekuna prawnego.

Uczestniczki będą miały okazję zaprezentować się w:
- pięknym i tradycyjnym stroju ludowym
- własnym stroju wieczorowym. 

Współorganizator konkursu Studio Wizażu & Stylizacji „Diva Glamour” jak co roku, w ramach nagrody oferuje uczestniczkom współpracę ze światem mody, główny sponsor Szkoła Leader School w Łęcznej ufunduje dla laureatki kurs językowy. Do wygrania również wiele atrakcyjnych nagród zarówno pieniężnych jak i rzeczowych (m.in. sesja zdjęciowa, bilety na pokaz mody, biżuteria, vouchery na zakupy ubrań, vouchery sportowe, restauracyjne, kosmetyczne, fryzjerskie). 

Szczegółowe informacje na temat konkursu można uzyskać na stronie: http://www.powiatleczynski.pl, w Wydziale Inwestycji, Promocji i Rozwoju, tel. 81 531 52 02, e-mail: [email protected] oraz na Fanpage Facebook -MISS DOŻYNEK

 

Zdjęcie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE