Reklama

Włamywacze w rękach policji

Opublikowano: pt, 12 paź 2018 15:06
Autor:

Włamywacze w rękach policji  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwaj bracia cioteczni w wieku 30 i 21 lat włamywali się do garaży, myjni samochodowej, zlewni mleka i obiektów gospodarczych na terenie gminy Milejów.

- Wykorzystywali nieobecność lub nieuwagę właścicieli dokonali 8 włamań w Milejowie, Kajetanówce, Białce i Zalesiu – informuje nadkom. Michał Grzesiuk z policji w Łęcznej.

- Ich łupem padały urządzenia elektroniczne, akumulatory i sprzęt budowlany. W myjniach samochodowych przełamywali zabezpieczenia i kradli kasety z pieniędzmi. Łącznie ich łup wart był blisko 7 tys. zł. Część ze skradzionych rzeczy udało się odzyskać – dodaje.

Policjanci ustalili, że sprawcami włamań są dwaj braci cioteczni, mieszkańcy Kajetanówki i Kolonii Antoniów: 30 latek i jego 21-letni wspólnik.

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Przyznali się do licznych kradzieży z włamaniem. Jeden z nich został wczoraj doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Lublinie, która zastosowała wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Drugi sprawca oczekuje na doprowadzenie w policyjnym areszcie.

Za kradzież z włamaniem grozi kara więzienia nawet do 10 lat.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE