Reklama

Reklama

Pomóż zrewitalizować park Podzamcze

Opublikowano: czw, 5 lis 2015 09:30
Autor:

Pomóż zrewitalizować park Podzamcze - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Gmina Łęczna przystąpiła do realizacji działań mających na celu rewitalizację zabytkowego Parku Podzamcze. Pierwszym etapem jest zebranie opinii i pomysłów od mieszkańców naszej gminy. Na podstawie zebranych pomysłów powstanie koncepcja, a następnie dokumentacja wykonawcza.

Reklama

Wszystkich zainteresowanych rewitalizacją Parku Podzamcze prosimy o przesyłanie propozycji dotyczących zagospodarowania parku, a także doliny rzeki Świnki do ujścia do Wieprza oraz skarpy Starego Miasta.

Aby móc zaproponować własny pomysł na park Podzamcze, należy pobrać  ankietę i po jej wypełnieniu przesłać drogą elektroniczną na adres [email protected], można ją także wydrukować i po wypełnieniu przesłać na adres Urzędu Miejskiego w Łęcznej lub przynieść osobiście i złożyć w kancelarii Urzędu. Można także wziąć udział w sondzie internetowej na stronie www.leczna.pl.

Ankiety zostaną także wyłożone w instytucjach publicznych wraz z ankietami dotyczącymi nowej strategii rozwoju gminy. Wypełnione ankiety prosimy wrzucać do oznakowanych pudełek.

W proces konsultacji społecznych zostali zaangażowani także sołtys i radny z Podzamcza. Po zebraniu wszystkich propozycji powstanie protokół z konsultacji. Pomysły przesłane przez zainteresowanych zostaną przedstawione wykonawcy koncepcji. Kolejnym etapem będzie spotkanie z mieszkańcami gminy, pracownikami Urzędu Miejskiego oraz projektantami, na którym zostanie przedstawiona koncepcja rewitalizacji.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.