Reklama

Mikołaje na motocyklach przywiozą chorym dzieciom prezenty

Opublikowano: śr, 22 lis 2017 20:33
Autor:

Mikołaje na motocyklach przywiozą chorym dzieciom prezenty - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Uwaga, łęcznianie! Jest dobry uczynek do zrobienia – dla dzieci przebywających w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym, Szpitalu Neuropsychiatrycznym, Domu Dziecka i Domu Samotnej Matki.

Stowarzyszenie Motocyklowe Monte Cassino Intermarium wraz z dziewiącioma innymi grupami motocyklowymi i łęczyńskim Pub Pizzeria MonDej prowadzą doroczną akcję MotoMikołaje. Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia motocykliści tradycyjnie przygotowują dla chorych dzieci mikołajkowe prezenty oraz wiele innych atrakcji w postaci różnych zabaw.

Zbiórka słodyczy, maskotek, zabawek i innych rzeczy na świąteczne podarunki dla dzieci prowadzona jest w Łęcznej do końca listopada, w Pub Pizzeria MonDej przy ul. Szkolnej 8a (Plac Czerwonej Torebki). W pizzerii Moniki i Andrzeja Sztochelów, którzy wsparli akcję finansowo, umieszczony został specjalny pojemnik na podarunki dla dzieci.

Prezenty zebrane od życzliwych ludzi oraz zakupione za pieniądze przekazane przez sponsorów trafią do chorych dzieci w niedzielę, 10 grudnia.

Motocykliści przebrani w stroje Świętego Mikołaja zawiozą je paradnie do małych pacjentów różnych placówek w Lublinie. Tam też przeprowadzą wraz z zaproszonymi gośćmi występy artystyczne, gry i zabawy dla dzieci. I oczywiście wręczą dzieciom paczki świąteczne.

Zdjęcie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE