Reklama

Kino plenerowe i wiele atrakcji w Łęcznej

Opublikowano: pon, 28 sie 2017 13:22
Autor:

Kino plenerowe i wiele atrakcji w Łęcznej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kino pod chmurką, pokazy akrobatyki sportowej, animatorzy zabaw z dziećmi, popisy rowerowe - to niewielka część atrakcji zaplanowanych na zakończenie wakacji w Łęcznej.

Festyn „Rodzinne zakończenie wakacji” odbędzie się 1 i 2 września 2017 r. na placu międzyosiedlowym przy ul. Wierzbowej.

Rozpoczęcie roku szkolnego stało się doskonałym pretekstem do wykorzystania tętniącego życiem, nowego skweru na potrzeby m. in. plenerowego kina.

Filmy będzie można oglądać przez dwa dni, odpoczywając przy tym na wygodnych leżakach. W repertuarze pojawią się filmy animowane przeznaczone dla dzieci oraz te dla młodzieży i osób dorosłych.

W piątek 1 września zapraszamy na skwer o godzinie 17.00. O dobrą zabawę dla dzieci zadbają animatorzy. W planie m.in. puszczanie dużych baniek mydlanych, modelowanie zwierzątek z balonów, zabawy z chustą, giga twister, tor przeszkód, zabawa samochodzikami RC, strzelanie z łuku animacyjnego.
Emisja pierwszego filmu
Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów” rozpocznie się o godzinie 19.00, później wyświetlony zostanie nominowany do dwóch Oscarów (za muzykę i dźwięk) remake westernu 3:10 do Yumy.

Piątek to jedynie zapowiedź jeszcze ciekawszych atrakcji sobotnich. 2 września festyn rozpocznie się o godzinie 14.00. Na najmłodszych będzie czekała bezpłatna dmuchana zjeżdżalnia, wata cukrowa i popcorn, a także jeszcze więcej animatorów, gier i zabaw. Tego dnia odbędą się pokazy akrobatyki i acroyogi na placu do street workout’u (wystąpią m. in. Iwona Burago Buri i Ewelina Borowska Boro), a także widowiskowy pokaz rowerowy z wykorzystaniem specjalnie rozstawionej konstrukcji i pump tracku.

Pokaz filmowy rozpocznie się o 19.00 od wyświetlenia kreskówki „Były sobie człowieki”, a po nim komedii kryminalnej przeznaczonej dla młodzieży i dorosłych Tajne przez poufne.

Na dwudniowy festyn „Rodzinne zakończenie wakacji wstęp jest całkowicie bezpłatny.” Festyn jest organizowany w ramach obchodów jubileuszu 550-lecia Miasta Łęczna.

 

 

Program imprezy:

1 września 2017 r.

 

17.00 – 19.00  atrakcje dla najmłodszych, m.in. puszczanie dużych baniek mydlanych, modelowanie zwierzątek z balonów, zabawy z chustą, giga twister, tor przeszkód, zabawa samochodzikami RC, strzelanie z łuku animacyjnego

od 19.00 – kino plenerowe:

 

dla najmłodszych kreskówka „Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów”

 

dla trochę starszych nominowany do dwóch Oscarów (za muzykę i dźwięk) remake westernu 3:10 do Yumy

 

2 września 2017 r.

 

14.00 – 19.00 

pokazy kolarstwa grawitacyjnego na specjalnie rozstawionej konstrukcji i pump tracku ( godz. 15.00, 16.00 i 17.00) przygotowane przez Lubelską Scenę Dirtową

pokaz ćwiczeń na placu do street workout’u w wykonaniu Iwony Burago Buri i Eweliny Borowskiej Boro (godz. 16.30) pokazowa rozgrzewka, figury acroyogowe połączone ze stretchem, pokaz na drążkach z wykorzystaniem własnej wagi, główne figury akrobatyczne

zjeżdżalnia dmuchana

gry i zabawy plenerowe dla dzieci z animatorami: puszczanie baniek mydlanych, modelowanie zwierzątek z balonów, zabawy z chustą, giga twister, tor przeszkód, zabawa samochodzikami RC, strzelanie z łuku animacyjnego, malowanie twarzy

wata cukrowa i popcorn

od 19.00 – kino plenerowe:

 

dla dzieci film animowany „Były sobie człowieki”

 

dla młodzieży i dorosłych komedia kryminalna Tajne przez poufne

 

Zdjęcie

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE