Reklama

Kameralny Rajd Rowerowy z Łęcznej do Łańcuchowa

Opublikowano: wt, 13 cze 2017 16:21
Autor:

Kameralny Rajd Rowerowy z Łęcznej do Łańcuchowa  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Impreza odbędzie się w niedzielę 25 czerwca. Trasa rajdu Łęczna – Łańcuchów – Łęczna będzie liczyła ok. 30 km.

Stowarzyszenie Agroturystyczne Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego „Polesia Czar” zaprasza na kolejny rodzinny „Kameralny Rajd Rowerowy”.

Główną atrakcją rajdu będzie zwiedzanie Łańcuchowa i pobyt w Gospodarstwie Agroturystycznym Pani Ewy Guz, które specjalizuje się w organizacji spływów kajakowych rzeką Wieprz. W położonym na terenie Nadwieprzańskiego Parku Krajobrazowego Łańcuchowie znajduje się m.in. dwór w stylu zakopiańskim zbudowany na początku XX w. wg projektu Stanisława Witkiewicza, kościół, cmentarz wojenny. Podczas zwiedzania będzie można dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat burzliwej historii tej miejscowości, która niegdyś była miastem i jej nie mniej ciekawych właścicieli.

Formuła rajdu jest otwarta, będą mogli wziąć w nim udział wszyscy zainteresowani, którzy stawią się do godz. 10.00 na miejscu zbiórki tj. na parkingu przy sklepie Jysk, ul. Polna 35 w Łęcznej.

- Trasa rajdu jest w tym roku dosyć krótka, dlatego też zapraszamy szczególnie tych, którzy nie brali jeszcze udziału w naszej imprezie, a także rodziny z dziećmi. Na pewno dacie radę, a nawet jeśli siły opuszczą was w trakcie rajdu, jesteśmy na to przygotowani i zapewniamy samochód techniczny – zachęca prezes Stowarzyszenia Agroturystycznego Aneta Stawowczyk.

Zadanie realizowane jest ze środków Powiatu Łęczyńskiego. Regulamin Rajdu dostępny jest na stronie: www.powiatleczynski.pl

Zdjęcie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE