Reklama

Dni Łęcznej 2017. Część koncertów będzie płatna

Opublikowano: pon, 8 maj 2017 15:13
Autor:

Dni Łęcznej 2017. Część koncertów będzie płatna - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wejściówki sprzedawane będą na galę disco polo. Ile za nie zapłacimy? 

Przypomnijmy, że do tej pory Jarmark Łęczyński odbywał się na obiektach sportowych przy ulicy Bogdanowicza, które obecnie przechodzą generalny remont. Na nowych boiskach nie będzie już miejsca na masowe imprezy.

Dlatego Dni Łęcznej przeniosą się na stadion Górnika Łęczna przy al. Jana Pawła II, na którym może bawić się 5 tys. osób. Pierwszego dnia 27 maja w sobotę na scenę wyjdą zespoły disco polo: CamaSutra, Extazy, Defis i MIG. Jak poinformowało Centrum Kultury w Łęcznej, organizator imprezy, te koncerty nie będą darmowe. Dlaczego?

 - Praktyka odpłatności za wejście na ogólnomiejskie imprezy stosowana jest w wielu miastach regionu [np. wejściówki na Dni Świdnika kosztują 3 zł - przyp. red.]. W tym roku Jarmark Łęczyński organizowany jest na stadionie „Górnika”, co w znaczącym stopniu poprawia widzom warunki i jakość odbioru – mówi Eugeniusz Misiewicz, dyrektor Centrum Kultury w Łęcznej.

 I dodaje: - Niestety, przystosowanie stadionu do masowej imprezy artystycznej (scena na płycie, zabezpieczenie murawy itp., telebim, odpowiednie ilości służb) kosztuje. Nie ukrywam, że w ostatnim roku honoraria topowych zespołów disco też znacząco wzrosły. A takie zespoły zobaczymy w Łęcznej. Zapraszam na stadion i udanej zabawy. 

Dyrektor Misiewicz podkreśla, że opłata jest symboliczna - wyniesie 5 zl.

Darmowe będą za to koncerty niedzielne (28 maja), w czasie których wystąpią Red Lips i IRA. 

Więcej o Jarmarku Łęczyńskim, pełny program: LINK

 Zdjęcie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE