Reklama

Charytatywny bal dla Zoi. Szczytny cel Andrzejek

Opublikowano: czw, 23 lis 2017 15:05
Autor:

Charytatywny bal dla Zoi. Szczytny cel Andrzejek   - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zabawa z zespołem "EdenDance", smaczne jedzenie, andrzejkowe atrakcje takie, jak aukcje, wróżby andrzejkowe i inne znalazły się w programie Charytatywnego Balu Andrzejkowego, który odbędzie się w sobotę 25 listopada w restauracji "Emocja" w Łęcznej. Start o godz. 20.  

Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na wsparcie i leczenie czteroletniej Zoi Marianoskiej, u której zdiagnozowano zespół Aperta. Jest to uwarunkowany genetycznie zespół wad wrodzonych, charakteryzujący się zarośnięciem szwów czaszkowych, asymetrią twarzy, rozszczepem podniebienia oraz zrośnięciem palców u dłoni i stóp. Jedyne leczenie polega na serii operacji chirurgicznych. Niebywale trudnych i skomplikowanych.

- To jest ogromny ból, niemalże fizyczny, kiedy dowiadujesz się, że ukochane, wyczekane dziecko jest chore. Niesamowite cierpienie, kiedy wiesz, że sama jej nie możesz pomóc. I ogromny, paniczny strach o życie córeczki - mówi mama Zojki.

- Każda złotówka zebrana w tak szlachetnym celu sprawia, że najbliżsi Zoi, że jej mama będzie mogła z nadzieją spojrzeć w przyszłość, umacniając się w wierze, że proces leczenia jej cudownej córeczki zakończy się pełnym sukcesem. My również wierzymy w to, że dzięki państwa pomocy, Zoja będzie szczęśliwym, zdrowym dzieckiem. Liczymy na udział w balu, ludzi o wielkich i gorących sercach, którzy sprawią, że nasza zbiórka przyniesie wymierne efekty - dodaje Andrzej Foltyn, prezes Stowarzyszenia Ruch na Rzecz Uwalniania Endorfin -Wolność Endorfinom, które organizuje bal wspólnie z Fundacją Rycerze i Księżniczki. 

Zdjęcie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE