Reklama

Bal dla Zoi w Restauracji Emocja (WIDEO)

Opublikowano: śr, 29 lis 2017 17:36
Autor:

Bal dla Zoi w Restauracji Emocja (WIDEO) - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zabawa z zespołem "EdenDance", smaczne jedzenie, andrzejkowe atrakcje takie, jak aukcje, wróżby andrzejkowe i inne znalazły się w programie Charytatywnego Balu Andrzejkowego w Restauracji Emocja w Łęcznej. Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na wsparcie i leczenie czteroletniej Zoi Marianoskiej, u której zdiagnozowano zespół Aperta.

Jest to uwarunkowany genetycznie zespół wad wrodzonych, charakteryzujący się zarośnięciem szwów czaszkowych, asymetrią twarzy, rozszczepem podniebienia oraz zrośnięciem palców u dłoni i stóp. Jedyne leczenie polega na serii operacji chirurgicznych. Niebywale trudnych i skomplikowanych.

- To jest ogromny ból, niemalże fizyczny, kiedy dowiadujesz się, że ukochane, wyczekane dziecko jest chore. Niesamowite cierpienie, kiedy wiesz, że sama jej nie możesz pomóc. I ogromny, paniczny strach o życie córeczki - mówi mama Zojki.

- Każda złotówka zebrana w tak szlachetnym celu sprawia, że najbliżsi Zoi, że jej mama będzie mogła z nadzieją spojrzeć w przyszłość, umacniając się w wierze, że proces leczenia jej cudownej córeczki zakończy się pełnym sukcesem. My również wierzymy w to, że dzięki państwa pomocy, Zoja będzie szczęśliwym, zdrowym dzieckiem- dodaje Andrzej Foltyn, prezes Stowarzyszenia Ruch na Rzecz Uwalniania Endorfin -Wolność Endorfinom, które organizuje bal wspólnie z Fundacją Rycerze i Księżniczki. 

Dzięki sprzedaży biletów na bal i licytacji udało się zebrać dla Zoi 8,5 tys. zł. 

Zbiórka trwa nadal, wierzymy, że są wśród nas ludzie, którzy zechcą wspomóc dziewczynkę, dlatego jeszcze raz podajemy numer konta: 76160014621834748440000002 z dopiskiem "Zoja Marianowska".

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE