Reklama

Reklama

Przerzucali ciężary na medal. Łęczna ma mistrza Polski w trójboju siłowym!

Opublikowano: czw, 22 paź 2020 15:30
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Andrzeja Biesiady

Przerzucali ciężary na medal. Łęczna ma mistrza Polski w trójboju siłowym! - Zdjęcie główne

Startujący w kategorii wagowej do 67,5 kg Rafał Grzesiuk okazał się bezkonkurencyjny w trójboju siłowym | foto Archiwum Andrzeja Biesiady

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport 507,5 kg - tyle łącznie uniósł Rafał Grzesiuk, który zdobył złoto Mistrzostw Polski w trójboju siłowym. Z medalami za rywalizację w martwym ciągu wrócili także dwaj inni reprezentanci Lider Suple Łęczna - Kuba Sędzik i Konrad Misieczko.

Reklama

Zalesie w pow. bialskim było gospodarzem mistrzostw Polski w trójboju siłowym. Na zawody, które odbyły się w dniach 3-4 października, pojechała trójka łęcznian startujących pod szyldem ekipy Lider Suple Łęczna: Rafał Grzesiuk, Kuba Sędzik i Konrad Misieczko oraz czuwający nad ich przygotowaniem do zawodów dietetyk - Andrzej Biesiada.

 

Startujący w kategorii wagowej do 67,5 kg Rafał Grzesiuk okazał się bezkonkurencyjny w trójboju siłowym. Jednocześnie wynik osiągnięty w konkurencji martwy ciąg dał mu także srebrny medal w jego kategorii wagowej w rywalizacji zawodników wyłącznie podchodzących do martwego ciągu. Złoto do Łęcznej przywiózł także Kuba Sędzik. Na podium w rywalizacji w martwym ciągu w Zalesiu stanął również Konrad Misieczko.

 

WIĘCEJ W AKTUALNYM WYDANIU GAZETY WSPÓLNOTA ŁĘCZYŃSKA

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE