Reklama

Górnicze bieganie na Barbórkę

Opublikowano: wt, 21 lis 2017 11:56
Autor:

Górnicze bieganie na Barbórkę  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Już po raz jedenasty w Bogdance odbędzie się Ogólnopolski Barbórkowy Bieg Solidarności. Uczestnicy ruszą w ponad 12-kilometrową trasę 26 listopada.

Już w najbliższą niedzielę, 26 listopada, o godz. 11 spod kopalni w Bogdance ruszy XI Ogólnopolski Barbórkowy Bieg Solidarności. Trasa, która przebiega przez Bogdankę, Nadrybie i Stefanów, liczy dokładnie 12,4 km. Rywalizację swoim patronatem medialnym objęła Wspólnota Łęczyńska.

Zapisy drogą elektroniczną (za pośrednictwem strony internetowej - LINK) trwają jeszcze do piątku, 24 listopada. Zgłosić się do biegu można również w dniu zawodów od godz. 8.30 do 10 w górniczej stołówce w kopalni Bogdanka. Do zawodów warto zapisać się wcześniej - przy zapisie drogą elektroniczną wpisowe wynosi 20 zł, w dniu zawodów już 40 zł. Więcej informacji pod nr tel.: 81 462 56 15 i 81 462 56 16 lub pod adresem e-mail: [email protected]

Prawo startu w biegu mają osoby, które ukończyły 18 lat do 20 października 2017 roku i posiadają polskie obywatelstwo. Ilość uczestników jest ograniczona - regulamin zakłada, że nie może przekroczyć 220.

Biegacze będą klasyfikowani w kilku kategoriach - kobiet, mężczyzn, wiekowych, górniczych (z podziałem na pracowników, emerytów i uczniów górniczego technikum). Na najszybszych, oprócz medali i pucharów, czekają także nagrody pieniężne - o wartości od 50 do 400 zł.

Organizatorem sportowej rywalizacji jest Komisja Międzyzakładowa NSZZ "Solidarność" LW Bogdanka S.A.

dsm 

 Zdjęcie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE