Górnik przegrał...

Na nic zwolnienie trenera. Zielono-czarni odnieśli w niedzielę czwartą porażkę z kolei - łęcznianie ulegli na własnym terenie Odrze Opole 0:3. Ostatni raz piłkarze Górnika jako zwycięzcy...

czytaj więcej »

Górnik przegrał czwarty raz z rzędu

Górnicze bieganie na...

Już po raz jedenasty w Bogdance odbędzie się Ogólnopolski Barbórkowy Bieg Solidarności. Uczestnicy ruszą w ponad 12-kilometrową trasę 26 listopada.

czytaj więcej »

Górnicze bieganie na Barbórkę

Bilety na mecz Górnika...

W niedzielę o godz. 12 piłkarze Górnika Łęczna wybiegną na łęczyński stadion po raz ostatni w tym roku. Rywalem drużyny prowadzonej przez wieloletniego zawodnika zielono-czarnych Sławomira...

czytaj więcej »

Bilety na mecz Górnika za złotówkę dla mieszkańców gminy Łęczna

Sławomir Nazaruk...

Zarząd klubu postanowił, że w najbliższych spotkaniach Nice 1 Ligi zespół Górnika Łęczna poprowadzi sztab szkoleniowy pod wodzą Sławomira Nazaruka.  

czytaj więcej »

Sławomir Nazaruk poprowadzi zielono-czarnych

Tomasz Kafarski nie...

Porażka 1:3 z GKS Katowice przelała czarę goryczy. Władze klubu podjęły decyzję o przerwaniu współpracy ze szkoleniowcem zielono-czarnych. Tomasza Katarskiego zastąpi Sławomir Nazaruk.  

czytaj więcej »

Tomasz Kafarski nie jest już trenerem Górnika Łęczna

Górnik w strefie...

Pojechali pod Jasną Górę po punkty, ale wrócili na tarczy. Piłkarze zielono-czarnych przegrali beniaminkiem Nice I ligi 1:3 i osunęli się do strefy spadkowej.  

czytaj więcej »

Górnik w strefie spadkowej (SKRÓT MECZU)
Dołącz do
swoich znajomych!