0

Restauracja Emocja

Adres:
Akacjowa 3
21-010 Łęczna

Telefon:
694 790 723

E-mail:

Strona:

GODZINY OTWARCIA
poniedziałek:
-
wtorek:
-
środa:
-
czwartek:
-
piątek:
-
sobota:
-
niedziela:
-
OPCJE
Udogodnienia:
FACEBOOK
O firmie

Restauracja "Emocja" jest idealnym miejscem na zorganizowanie wesela, spotkania biznesowego czy uroczystości rodzinnej. Przestronne klimatyzowane sale, profesjonalna obsługa oraz smaczne potrawy sprawią, że każda uroczystość będzie niezapomnianym wydarzeniem.

 

Do dyspozycji gości oddajemy dwie sale. Sala bankietowa, mogąca pomieścić do 180 osób, przeznaczona jest na duże imprezy okolicznościowe, wesela, konferencje i bankiety. Sala wyposażona jest w rzutnik multimedialny, ekran 130'', telewizor oraz profesjonalne nagłośnienie. Sala barowa, mieszcząca 70 osób, przeznaczona jest na mniejsze imprezy okolicznościowe.


Latem oferujemy ogródek piwny oraz możliwość grillowania na świeżym powietrzu. Teren wokół budynku jest ogrodzony i oświetlony, a dodatkowo cały obiekt monitorowany, tak aby goście mogli czuć się bezpiecznie i komfortowo.


Naszym gościom udostępniamy parking, a na terenie całego obiektu bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu. Cały lokal dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.Zapraszamy również do wypoczynku w naszych ekskluzywnych pokojach gościnnych.

Galeria
Lokalizacja
Dołącz do
swoich znajomych!