Reklama

Reklama

Łęczna: Równe szanse dla każdego ucznia

Opublikowano: czw, 28 paź 2021 09:30
Autor:

 Łęczna: Równe szanse dla każdego ucznia - Zdjęcie główne

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Łęcznej

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje łęczyńskie Edukacja włączająca zakłada, że szkoła w równej mierze służy wszystkim uczniom: sprawnym i z niepełnosprawnościami, uzdolnionym i z trudnościami w nauce, przewlekle chorym, z zaburzeniami, opiniami poradni i orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego oraz uczniom z doświadczeniem sytuacji traumatycznych i kryzysowych.

Reklama

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Łęcznej bierze udział w nowatorskim "Pilotażowym wdrożeniu modelu Specjalistycznych Centrów Wspierających Edukację Włączającą" – projekcie zainicjowanym przez Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Ośrodek Rozwoju Edukacji.

Mówią liczby

- Inicjatywa jest nowym rozwiązaniem w systemie edukacji w Polsce, jej główny cel to zapewnienie wysokiej jakości edukacji włączającej dla osób ze zróżnicowanymi potrzebami rozwojowymi i edukacyjnymi - informuje Małgorzata Rodziewicz, wicedyrektor SP nr 2 w Łęcznej i szkolny koordynator projektu. 

(...)

POZOSTAŁO 74 PROC. TEKSTU

Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu "Wspólnoty Łęczyńskiej" - LINK

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.