20dbf0453bce91b380a05eaf32fe9ff4.jpg

dnia | tygodnia | miesiaca | roku

Szukana fraza:

Data publikacji:

Znaleziono 5 wpisów

Witam! Dokładnie rok temu 30 czerwca 2014 roku odbył się wspólny, uliczny przebieg mieszkańców naszego miasta. Z ebrało się wtedy 22 osoby! Był to dla mnie mega pozytywny impuls, że są w naszym mieście biegacze, którzy chcą raz na jakiś czas potrenować zgraną grupą ludzi i wymienić się swoimi doświadczeniami. 

Woda  jest kolebką życia ludzkiego, bez niej nie możemy wyobrazić sobie naszego istnienia. Ciało każdego człowieka składa się z około 70 % wody. Dorosła osoba w ciągu dnia powinna wypijać ok 1,5-2l wody mineralnej.

W dzisiejszych czasach trudno znaleźć chwilę dla samego siebie. Coraz częściej kiedy chcemy zrzucić zbędne kilogramy myślimy, że przyrządzanie zdrowych posiłków może być bardzo czasochłonne i sięgamy po drastyczne diety. Nic bardziej mylnego! Musimy po prostu mieć się cały czas na baczności.  Bardzo ważne jest wiedzieć czym możemy zastąpić porcję ciasta, lodów czy fast foodów, aby zmniejszyć naszą ochotę do tego typu jedzenia. Właśnie dziś chciałabym przedstawić wam moją listę zamienników, którą wprowadziłam do mojej diety i nie mam już problemów z nagłymi niezdrowymi zachciankami, bo wiem czym je mogę zastąpić (:

Squat  to jedna z najpopularniejszych form przysiadów wykonywana w półprzysiadzie. Ćwiczenie cieszy się wielkim uznaniem przez trenerów fitness, ponieważ jest bardzo skuteczne. Chodź prawie wszyscy miłośnicy aktywnego stylu życia je znają, często nie do końca wykonują je poprawnie. Chciałabym dziś Wam zaprezentować i namówić do wplecenia go w swój codzienny trening! (: 

Witam Cię bardzo serdecznie na moim blogu, moim małym wirtualnym zakątku gdzie mogę dzielić się z Tobą moją pasją (: Mam na imię Agata i już od dawna chodził za mną pomysł stworzenia własnej strony, na której będę mogła udostępniać moje doświadczenia, rady i spostrzeżenia na temat niektórych sportowych aktywności.

Dołącz do
swoich znajomych!