dnia | tygodnia | miesiaca | roku

Szukana fraza:

Data publikacji:

Znaleziono 3 wpisów

Zastanawiasz się, czy wizyta u dietetyka jest dla Ciebie?  Czy dietetyk naprawdę może Ci pomóc? Sprawdź! Zapisz się na bezpłatną konsultację z dietetykiem  # ProjektZdrowie ? W jej trakcie dietetyk: -  przeprowadzi analizę składu ciała - wykona badanie poziomu tkanki tłuszczowej,  - poda wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu,  - podpowie co zmienić aby być gotowym na lato! Jak przygotować się do konsultacji: - zanotuj jakie posiłki i napoje zjadłaś/eś przez ostatnie 48 godzin, - zabierz ze sobą aktualne wyniki badań i listę przyjmowanych leków, - ostatni posiłek zjedź w miarę możliwości na 2 godziny przed pomiarami Umów się na wizytę: - telefonicznie pod numerem 728 542 236 - przez messenger @ProjektZdrowieLeczna - osobiście: Gabinet Dietetyczny Projekt Zdrowie Łęczna ul. Targowa 13 Warto śledzić nasz profil na FB, ponieważ już niedługo poinformujemy tam o terminie bezpłatnych warsztatów żywieniowych! # dietetykpomaga

Jesteś tym, co jesz – wszyscy znamy to stare powiedzenie, które jest ciągle aktualne. Kiedy dostarczamy swojemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych – on odwdzięcza się nam prawidłowym funkcjonowaniem.

Żywienie dzieci to temat kontrowersyjny, wokół którego narasta wiele mitów. Posiłki malucha i dorastającej młodzieży powinny być odpowiednio skomponowane i należy pamiętać, że dziecko to nie jest „mały dorosły”. Kształtując prawidłowe nawyki żywieniowe dzieci inwestujemy w ich zdrowie i dobrą kondycję psychofizyczną w życiu dorosłym.  

Dołącz do
swoich znajomych!