20dbf0453bce91b380a05eaf32fe9ff4.jpg

dnia | tygodnia | miesiaca | roku

Szukana fraza:

Data publikacji:

Znaleziono 4 wpisów

Jesień jest jak najbardziej odpowiednim czasem na zmianę nawyków żywieniowych, dłuższe wieczory można wykorzystać na przygotowywanie posiłków, dodatkowo w tym okresie idealnie sprawdzają się przyprawy korzenne np. imbir, cynamon, które również wywierają korzystny efekt podczas redukcji masy ciała. Dlatego nie warto czekać ze zmianą nawyków żywieniowych tylko zacząć od razu, a na pewno przyniesie to korzystny efekt zdrowotny oraz poprawę samopoczucia!

UWAGA  ❗️ ❗️ ❗️ Dni Otwarte w Gabinetach Projekt Zdrowie coraz bliżej! Serdecznie zapraszamy w dniach 24-25.10.2019 na bezpłatną konsultację dietetyczną. Każdy kto w tych dniach odwiedzi nasz Gabinet przy ul. Targowej 13 w Łęcznej otrzyma pyszny i zdrowy prezent w postaci bezglutenowych ciasteczek Profitek lub pysznej fit babeczki marchewkowej.  

Jesteś tym, co jesz – wszyscy znamy to stare powiedzenie, które jest ciągle aktualne. Kiedy dostarczamy swojemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych – on odwdzięcza się nam prawidłowym funkcjonowaniem.

Żywienie dzieci to temat kontrowersyjny, wokół którego narasta wiele mitów. Posiłki malucha i dorastającej młodzieży powinny być odpowiednio skomponowane i należy pamiętać, że dziecko to nie jest „mały dorosły”. Kształtując prawidłowe nawyki żywieniowe dzieci inwestujemy w ich zdrowie i dobrą kondycję psychofizyczną w życiu dorosłym.  

Dołącz do
swoich znajomych!