Sprawa Onyszki jak gorący kartofel

Sprawa Onyszki jak gorący...

Przewodniczący Rady Powiatu zmienił zdanie: jednak nie poruszy na...
Uczeń szkoły górniczej po raz drugi zawalczy o Złotą Lampkę

Uczeń szkoły górniczej po...

Szymon Zakrzewski, uczeń Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej po raz drugi...
Szkoła górnicza łęczyńską kuźnią talentów

Szkoła górnicza łęczyńską...

Utalentowani uczniowie Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej zostali...
Sprawa ataku na starostę za zamkniętymi drzwiami

Sprawa ataku na starostę za...

Nie wiadomo, jak przed sądem swoje zachowanie wyjaśniają dwaj oskarżeni o...
Pisał niepokojące esemesy. Policjanci odnaleźli 30-latka

Pisał niepokojące esemesy....

30-latek wysłał esemesy do rodziny, z treści których wynikało, że może...
093e786ac53888916aea9e4024cd86a3.png
15
Niedziela
Grudzień 2019
Loading...
Poprzedni Grudzień Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
252627282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12345
imieniny:
Celiny, Ireneusza, Niny
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Szukasz dobrych opakowań? Twoi klienci z pewnością docenią torby papierowe!

2019-11-23 12:36:40

Opakowanie to jedna z najważniejszych rzeczy w cyklu życia produktu. Chroni go, pozwala go wygodnie transportować i magazynować, niejednokrotnie także promuje. Dotyczy to niezliczonych wyrobów, po jakie sięgamy każdego dnia. W przypadku jednego potrzebny będzie karton, innemu zaś wystarczy foliówka. I właśnie ta druga jest problemem, któremu trzeba stawić czoła, jeśli nie zamierzamy utonąć w śmieciach. Rozwiązanie jest bardzo proste.

Jeden raz i koniec! A co dalej? Miejmy to na uwadze!

Przed kilkoma dekadami, gdy świat przechodził zachwyt nad tworzywami sztucznymi i ich możliwościami, przekonywano, że opakowania z nich stanowią rozwiązanie niezwykle ekologiczne. Argumentem była możliwość ich wielokrotnego wykorzystania. Wystarczy jednak wziąć pod uwagę koszty niezbędnego mycia, by okazało się to nieporozumieniem. Ponadto mało które zapewni dostateczną trwałość i z pewnością nie należą do nich lekkie foliówki. Ich produkcja, jako że umożliwia zagospodarowanie odpadu z produkcji ropy naftowej, jest nader tania, toteż opanowały one nasz handel i wiele dziedzin codziennego życia. Niestety, zwykle do czegokolwiek nadają się tylko raz. A co potem?

Ogromna ich ilość straszy więc wszędzie, gdzie zjawiają się ludzie, za którymi jednak nie idą w ślad ekipy sprzątające, jak ma to miejsca np. w centrach miast. Rocznie przeciętny Polak zużywa ich kilkaset sztuk – niejednokrotnie wszak bierzemy po dwie w obawie przed ich rozerwaniem. Potem jest to tylko kłopotliwy odpad, który będzie rozkładał się kilkaset lat. Można je oczywiście przetwarzać, jednak segregacja odpadów wciąż kuleje.

Papier natomiast zdolny jest rozłożyć się całkowicie (inaczej niż pseudoekologiczne torby foliowe pozostawiające po sobie polimerowy pył) w ciągu kilu miesięcy, niekiedy nawet tygodni. Jest w tej sytuacji rozwiązaniem znakomitym i nic nie stoi na przeszkodzie, by do niego na szerszą skalę wrócić. A to nie jest jedyna jego zaleta.

Papierowe torby z nadrukiem to świetne narzędzie promocji

Sztywność toreb papierowych sprawia, że w wielu zastosowaniach okazują się one opakowaniem znacznie bardziej użytecznym od foliówek. Jednocześnie otwierają one przed nami ogromne perspektywy w obszarze promocji. Możliwości nanoszenia rozmaitej treści są wszak bardzo duże, o czym można przekonać się np. przeglądając ofertę Drukarni Toreb Papierowych.

Papierowe torby z nadrukiem opatrzone logotypem sklepu to jedna z najlepszych rzeczy, jakie możemy dać naszym klientom i w ten sposób włączyć ich w nasze działania reklamowe. Zwłaszcza, że coraz bardziej świadomi ekologicznie, reagują na opakowanie tego rodzaju pozytywnie. Musimy tylko zaprojektować odpowiednie motywy graficzne. Należy przewidzieć możliwość takiego ich wykorzystania przy projektowaniu całej firmowej oprawy graficznej. Jednak nawet pewnego rodzaju minimalizm i skromność torebki z bardzo prostym nadrukiem zdecydowanie dodaje jej uroku.

Jeśli mniej zależy nam na ekologii, a bardziej na atrakcyjnej formie opakowań, możemy w dodatku zdecydować się na bardzo solidne, efektownie wykończone torby laminowane – te w dodatku  niejednokrotnie okazują się przydatne bardzo długo.

/materiał partnera/Szymon Zakrzewski, uczeń Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej po raz drugi zakwalifikował się do finału Olimpiady Wiedzy Górniczej "O Złotą Lampkę". Dzięki awansowi do finału już rok temu Szymon...

2019-12-14 08:49:58

Utalentowani uczniowie Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej zostali laureatami Lubelskiej Kuźni Talentów. Kacper Kociuba z kl. 4a, Dawid Macioszek z kl. 2d oraz Jakub Grobelny z kl. 2m otrzymali w...

2019-12-14 08:45:14

29 lokalnych wydawców z całej Polski publikuje na swoich portalach teksty Tygodnika Zamojskiego, na który sąd nałożył prewencyjny zakaz publikacji.

2019-12-12 14:43:12

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!