Celiny, Ireneusza, Niny
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Tylko jeden punkt

2019-10-28 09:21:34

Górnik rozczarował w sobotę, jedynie remisując na własnym stadionie z niżej notowaną Skrą Częstochowa. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1, ale zielono-czarni musieli gonić wynik. Remis uratował obrońca Paweł Baranowski.

Atak pozycyjny

Jednej zmiany względem meczu w Siedlcach dokonał w pierwszym składzie trener Kamil Kiereś. Szkoleniowiec zdecydował, że w pierwszej jedenastce tym razem wybiegnie Jakub Zagórski, zamiast Macieja Orłowskiego.

Początek meczu to zdecydowana przewaga łęcznian, którzy byli w posiadaniu piłki i próbowali atakować pozycyjnie. Zielono-czarni wymieniali sporo podań, ale nie przekładało się to na klarowne sytuacje do zdobycia bramki. Jedyny celny strzał w pierwszej części oddał Marcin Stromecki, ale kopnął w sam środek bramki, wprost w bramkarza. Goście dwa razy groźnie skontrowali Górnika przed przerwą, ale w obu przypadkach piłka po ich uderzeniach nieznacznie mijała bramkę Patryka Rojka.

(...)

Więcej w papierowym wydaniu "Wspólnoty Łęczyńskiej" - od wtorku 29 października w Twoim punkcie sprzedaży!

Dominik Smagała

Zielono-czarni wygrali w sobotę z Legionovią 2:0 po bramkach Marcina Stromeckiego (na zdj. przy piłce) i Arona Stasiaka. Dzięki tej wygranej Górnik wrócił na fotel lidera II ligi.

2019-11-10 10:11:12

Piłkarze Górnika zapisali na swoje konto kolejne cenne zwycięstwo. Zielono-czarni wygrali w sobotę w Rzeszowie z miejscową Stalą 1:0. Jedynego gola w meczu z beniaminkiem II ligi strzelił...

2019-11-06 07:04:00

"Górnicy" zremisowali w niedzielę na wyjeździe z Olimpią 1:1. Łęcznianie mogą być względnie zadowoleni z jednego punktu, bo wyrównać udało im się dopiero w 88 minucie gry. Gola na wagę remisu...