Co z elektrownią w Starej Wsi?

Co z elektrownią w Starej...

 - pytamy Mirosława Kowalika, prezesa Enei
GMINA CYCÓW: Pościg za pijanym kierowcą

GMINA CYCÓW: Pościg za...

50-letni mężczyzna kolejny raz wsiadł za kółko kompletnie pijany.
Marihuanę trzymał w lodówce

Marihuanę trzymał w lodówce

Podczas przeszukania wynajmowanego przez 33-letniego łęcznianina mieszkania...
 Trzycyfrowe zarobki Bojarskiego i Miazio

Trzycyfrowe zarobki...

Łącznie ponad 200 tys. zł zarobił w ubiegłym roku dyrektor łęczyńskiego...
Ulicami Łęcznej przeszedł Marsz Różowej Wstążki [ZDJĘCIA]

Ulicami Łęcznej przeszedł...

W minioną niedzielę łęczyńskie Stowarzyszenie Kobiet „Amazonki” zaprosiło...
093e786ac53888916aea9e4024cd86a3.png
23
Środa
Październik 2019
Loading...
Poprzedni Październik Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123
imieniny:
Edwarda, Marleny, Seweryna
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Dziesięć lat przedszkola "Aniołek" w Łęcznej

2019-10-09 18:30:39

Najstarsi absolwenci przedszkola mają dziś 15 lat i wspominają, iż najlepiej pamiętają naukę gotowania, wyjazdy do groty solonej i pasowanie na przedszkolaka.

„Jak Anioły na skrzydłach miłości,/ Jak Anioły na skrzydłach radości/ Jak Anioły na skrzydłach wartości/ Lecimy…” - zaśpiewali w słowach hymnu placówki uczestnicy jubileuszu 10-lecia Przedszkola Niepublicznego „Aniołek” w Łęcznej.

Z okazji 10-lecia Przedszkole Niepubliczne „Aniołek” w Łęcznej zaprosiło dzieci, rodziców i absolwentów na wspólne obchody Święta Aniołów, które rozpoczęły się mszą świętą w Kościele p.w. Marii Magdaleny odprawioną przez proboszcza parafii ks. Janusza Rzeźnika.

Uczestnicy przeszli następnie do rozległych ogrodów przedszkolnych, gdzie czekało na nich mnóstwo niespodzianek. Były gratulacje i podziękowania, łzy wzruszenia, pamiątkowe zdjęcia ze skrzydłami anielskimi na muralu, który powstał na murach przedszkola.

Potem przyszedł czas na wspomnienia absolwentów, którzy napisali i wykonali piosenkę o swoich przygodach przedszkolnych.

Najstarsi absolwenci przedszkola mają dziś 15 lat i wspominają, iż najlepiej pamiętają naukę gotowania, wyjazdy do groty solonej i pasowanie na przedszkolaka.

Przedszkole otrzymało od zaprzyjaźnionych organizacji i firm niezwykłe prezenty w postaci atrakcji dla dzieci. W ogrodzie wylądował piękny balon, w którego koszu dzieci robiły pamiątkowe zdjęcia, w niesamowity wirtualny świat przenosiły dzieci wirtualne okulary, a na koniec taniec ognia wykonał zespół z Grodu Słowiańskiego w Wólce Bieleckiej.

Dyrekcja przedszkola pytana o plany na przyszłość mówi, że nadal chce swoją jakość opierać na wychowaniu w wartościach i innowacjach pedagogicznych, a w tym roku przedszkole w związku z realizacją projektu z RPO Województwa Lubelskiego „Skrzydła dla wszystkich - wyrównywanie szans dzieci o specyficznych potrzebach rozwojowych w Przedszkolu Aniołek” zostało doposażone jeszcze lepiej niż dotychczas w sprzęt i pomoce konieczne do poprawnego realizowania edukacji włączającej dla dzieci z niepełnosprawnością.

Od tego roku więc dzieci mogą korzystać z terapii takich jak Tomatis, EEG Biofeedback, AUTilius, Neuroflow, Forbraine, dogoterapia, neurologopedia i terapia żywienia, a także realizować swoje pasje podczas zajęć artystycznych takich jak arteterapia, teatroterapia, choreoterapia czy „Anielskie Kuchcikowo w Country”. Tuż obok przedszkola powstaje też nowy plac zabaw wraz z elementami ścieżki sensorycznej.

fot. Anna RaczyńskaDla inwestora rozpoczynającego budowę domu najważniejsze jest jedno – szybko i bez problemów zamieszkać we własnym domu. Przebrnąć przez wszystkie procedury, wybudować dom bez komplikacji i jak...

2019-10-18 10:56:40

W minioną niedzielę łęczyńskie Stowarzyszenie Kobiet „Amazonki” zaprosiło mieszkańców miasta i okolic do udziału w drugim już Marszu Różowej Wstążki. W tym roku wzięło w nim udział wiele osób....

2019-10-21 20:01:24

Zakątek relaksu, łąka kwietna, próg zwalniający? Wybieramy jedno spośród 18. zadań w budżecie osiedlowym, jedno z 2. w budżecie dla dzieci i młodzieży i jedno z 3. w budżecie zielonym. Głosujemy...

2019-10-21 09:44:16

NAJNOWSZE OKAZJE

Światowy dzień walki z otyłościa - dni otwarte 24-25 października

Zapraszamy na dni otwarte 24-25 pażdziernika! W tych dniach każdy może skorzystać z konsultacji z dietetykiem i bezpłatnie zbadać się na profesjonalnym analizatorze składu ciała. Dla wszystkich gości przyewidujemy mały dietetyczny poczęstunek :) Ze względu na mocno zapełniony kalendarz...

czytaj dalej »

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!