Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Oleksiejczuk wygrał w UFC! (wideo)

2019-02-24 11:42:29

94 sekundy wystarczyły Michałowi Oleksiejczukowi, by znokautować rywala w swojej pierwszej walce na gali UFC

24-letni wojownik z miejscowości barki gminy Cyców wrócił do klatki po rocznej przerwie i odniósł wielkie zwycięstwo na sobotniej gali UFC Praga, gdzie już w pierwszej rundzie znokautował Amerykanina - Giana Villante'ego.

Po półtorej minuty walki Oleksiejczuk uderzył w wątrobę rywala, który padł na deski. Wtedy sędzia zakończył walkę. Oleksiejczuk za ten błyskawiczny nokaut otrzymał bonus 50 tys. dolarów.

Rozmowa po walce z Michałem Oleksiejczukiem i jego pierwszy trenerem Maciejem Snowackim w papierowym wydaniu "Wspólnoty Łęczyńskiej" - od wtorku 26 lutego w Twoim punkcie sprzedaży!

Izabela Badurek poprowadzi w poniedziałek o godz. 15 w sali przy ul. Polnej 10 darmowy trening gimnastyki i akrobatyki dla dzieci 6-8 lat, a we wtorek o godz. 18 dla dzieci w wieku +13 lat...

2019-03-31 17:26:57

Aleksandra Rola nie wystąpi na gali Konfrontacji Sztuk Walki w Łodzi. Zawodniczka mieszanych sztuk walki z Łęcznej, reprezentująca barwy sekcji MMA Górnika, doznała poważnej kontuzji.

2019-03-21 14:10:15

Michał Oleksiejczuk w najbliższą sobotę będzie walczył podczas gali UFC on ESPN+3. W Pradze chce wrócić na zwycięską ścieżkę.