Program Dni Łęcznej

Program Dni Łęcznej

Tegoroczny Jarmark Łęczyński odbędzie się w dniach 2-3 czerwca na stadionie...
Wypadek na moście lubelskim

Wypadek na moście lubelskim

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami po wypadku na moście lubelskim w...
Mniejszy zysk Bogdanki. Przez wodę i strop

Mniejszy zysk Bogdanki....

Spółka Lubelski Węgiel Bogdanka opublikowała wyniki finansowe za I kwartał...
Mocne wejście prezesa Wasila

Mocne wejście prezesa Wasila

"Bogdanka weszła w drogę Australijczykom. Bogdanka chce przejąć złoże...
Już w piątek piknik rodzinny w Łęcznej

Już w piątek piknik...

Dmuchane zjeżdżalnie, gry zabawy i konkursy dla dzieci, występy muzyczne -...
c97615621c811872d681ffad14ddc2d6.jpg
25
Piątek
Maj 2018
Loading...
Poprzedni Maj Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123
imieniny:
Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

22 medale naszych taekwondzistów

2018-04-24 17:03:10

14 kwietnia odbył się turniej kickboxingu Piaseczno Open. Łęczyńska Akademia Sztuk Walk wystawiła 24 osobową ekipę.

Skład naszej Akademii spisał się świetnie zdobywając 22 medale w tym 5 złotych 7 srebrnych  i 10 brązowych .Na początku turnieju rozegrane zostały konkurencje drużynowe walk na softy (szermierka). Drużyna w składzie: Igor Głowienka, Paweł Bielecki, Olaf Steć  sięgnęła po złoty medal rozbijając swoich przeciwników bardzo wysoką przewagą punktową.

Następnie przyszła kolej na konkurencje drużynową dzieci starszych  i  tutaj też obie drużyny złożone z zawodników naszej Akademii odniosły wysokie zwycięstwa, zajmując pierwsze i drugie miejsce. Skład zwycięzców: Kacper Szymczuk, Amelka Parczewska, Antoni Bojarczyk. Na drugim miejscu uplasowali się: Kacper Głowienka, Daniel Szostakiewicz ,Bartosz Sadowski.

Nadszedł  czas na konkurencje indywidualne .Świetny występ odnotowała Karolina Bojarczyk, wygrywając  swoją kategorię walk indywidualnych pointfighting. Zajęła także drugie miejsce  w kategorii wyższej (również pointfighting), pokonując przy tym bardzo mocne zawodniczki.

Wśród najmłodszych w walkach soft bardzo dobre wyniki odnotowali: Kacper Głowienka ,Olaf Steć oraz Paweł Bielecki,  którzy nie dali swoim rywalom najmniejszych szans i sięgnęli po najwyższe podium w tej konkurencji . Dobrze poradził sobie Igor Głowienka. Uległ w finale tylko swojemu klubowemu koledze Pawłowi Bieleckiemu, któremu przypadł srebrny medal.

W kategorii najmłodszych dzieci po rewelacyjnych walkach srebrny medal zdobył Jakub Szymczuk  a brązowy medal wywalczyła Lena Głowienka.

Wśród dzieci starszych, w walkach soft, w bardzo mocno obsadzonej kategorii srebrny medal udało się wywalczyć Danielowi Szostakiewiczowi, który w pięknym stylu gromił swoich przeciwników ulegając jednym punktem w finale zawodnikowi z Kick Ninja Academy.

Bardzo dobre występy w konkurencji pointfighting odnotowały nasze najmłodsze fighterki : Hanna Czubacka , Martyna Lachowska, Olga Stachyra oraz Wiktoria Bielecka,  zdobywając brązowe medale,. Warto wspomnieć, że były to ich pierwsze starty w formule walk kontaktowych. Mimo to nie uległy presji  i dobrze sobie poradziły .

W walkach pointfighting srebrne medale  przypadły  Bartoszowi Sadowskiemu oraz Kacprowi Głowience, którzy po bardzo dobrych walkach ulegli w finałach zawodnikom z Piaseczna. Brąz przypadł Karolowi Grabosiowi, który dopiero zaczyna swoje starty.

Kilku zawodników debiutowało w walkach ciągłych light-contact . Jakubowi Parczewskiemu udało się zdobyć złoty medal w swojej kategorii wagowej-48 . W kategorii -32 kg drugie miejsce zajął Bartosz Sadowski a trzecie Kacper Szymczuk.

Dobre występy odnotowali: Igor Panasiuk, Natalia Adynowska, Kajetan Hapoń, Steć Sara i Bartosz Blacha, którzy w drodze na podium przegrali swoje pojedynki z klubowymi kolegami.
Dla niektórych był to świetny sprawdzian przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski w Kickboxingu  które odbędą się 29 kwietnia w Mysiadle.W sobotę 28 kwietnia w Mysiadle odbyły się mistrzostwa Polski w kickboxingu, w których startowało 533 zawodników z całej Polski. Akademia Sztuk Walki Go-Fight udała się tam 5-osobowym składem,...

2018-05-05 10:27:12

Siedemnaście walk zobaczyli zgromadzeni w lubelskiej hali Globus kibice mieszanych sztuk walki. Na gali Thunderstrike Fight League wystąpili także reprezentanci powiatu łęczyńskiego. Cenne...

2018-03-25 17:40:48

Siedemnaście walk zobaczyli zgromadzeni w lubelskiej hali Globus kibice mieszanych sztuk walki. Na gali Thunderstrike Fight League wystąpili także reprezentanci powiatu łęczyńskiego. Cenne...

2018-03-25 17:36:31

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!