Pałac sprzedany, pieniądze na koncie

Pałac sprzedany, pieniądze...

Starostwo Powiatowe w Łęcznej podpisało już akt notarialny z fundacją Think...
Łęczyńska oparzeniówka Ambasadorem Województwa Lubelskiego

Łęczyńska oparzeniówka...

Wschodnie Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej...
Mam traktor kupić, żeby dojechać do domu?

Mam traktor kupić, żeby...

Wólka Łańcuchowska: Gmina Milejów zleciła zewnętrznej firmie utwardzenie...
Roboty ruszyły z kopyta

Roboty ruszyły z kopyta

Na fali wiosennych porządków i remontów poprosiliśmy Leszka Włodarskiego,...
Kobieta podpalona przez swojego chłopaka zmarła w Łęcznej

Kobieta podpalona przez...

Nie żyje 27-letnia Marlena, ofiara ubiegłotygodniowego wybuchu w Świdniku....
24
Wtorek
Kwiecień 2018
Loading...
Poprzedni Kwiecień Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
262728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123456
imieniny:
Bony, Horacji, Jerzego
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Targi Pracy już we wtorek w Łęcznej

2018-04-12 08:33:57

Powiatowy Urząd Pracy w Łęcznej wraz z Punktem Pośrednictwa Pracy OHP w Łęcznej zapraszają na Targi Pracy, które odbędą się 24 kwietnia, w godz. 10–13 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łęcznej (Centrum Zarządzania Siecią).

Osoby odwiedzające targi mogą szukać zatrudnienia na takich stanowiskach jak: mechanik, ślusarz, elektronik, pracownik biurowy, nauczyciel języka angielskiego, nauczyciel produkcji rolniczej, agent nieruchomości, pracownik produkcji lotniczej, operator frezerek CNC, tokarek, magazynier, magazynier-operator wózka widłowego, operator urządzeń przetwórstwa spożywczego, pracownik produkcji, piekarz, robotnik p/z, górnik p/z, pracownik ochrony, wykwalifikowany pracownik ochrony, kasjer, sprzedawca, opiekun osób starszych w Lublinie, pracownik sprzątający.

Osoby uczące się, które poszukują pracy na wakacje mogą znaleźć zatrudnienie w ośrodkach wypoczynku kolonijnego dla dzieci i młodzieży na stanowiskach: kelnerka, pomoc kuchenna, recepcjonistka, sprzątaczka, konserwator oraz jako inwentaryzator i kolporter ulotek.

Osoby zainteresowane praca za granicą mogą znaleźć oferty pracy na stanowiskach produkcyjnych, magazynowych oraz w branży rolniczej.

Swoją ofertę przedstawią także służby mundurowe, które w tym roku reprezentować będą Powiatowa Komenda Policji w Łęcznej oraz Wojskową Komendę Uzupełnień w Lublinie.

Przez cały czas trwania imprezy można będzie zasięgnąć porad prawnych z zakresu prawa pracy udzielanych przez przedstawicieli Państwowej Inspekcji Pracy.

Targi Pracy adresowane są do osób poszukujących zatrudnienia, pracodawców, przedsiębiorców oraz instytucji rynku pracy.

Organizacja targów stwarza możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu - pracodawcom z potencjalnymi kandydatami do pracy, a osobom poszukującym zatrudnienia daje szansę zapoznania się z zakresem/profilem działalności firm, poznania zasad rekrutacji, złożenia dokumentów aplikacyjnych, zaprezentowania siebie we wstępnych rozmowach kwalifikacyjnych

Organizatorzy zachęcają do udziału, gdyż jest to szansa, by spotkać się osobiście z wieloma pracodawcami, wypytać o wszystkie interesujące szczegóły i zostawić swoje CV. Dlatego też warto zabrać ze sobą kilka jego egzemplarzy.  Targi są też propozycją dla młodych ludzi kończących szkołę średnią, którzy chcieliby się zapoznać  z sytuacją na rynku pracy, ofertami dotyczącymi wolnych miejsc pracy, a także do zapoznania się z ofertą usług zarówno Urzędu Pracy jak i Ochotniczych Hufców Pracy.

Taka forma kontaktu pozytywnie postrzegana jest przez pracodawców i przedsiębiorców, którzy aktualnie posiadają wolne miejsca pracy lub noszą się z zamiarem zwiększenia poziomu zatrudnienia w najbliższej przyszłości.  

Pracodawców – zainteresowanych udziałem - prosimy o kontakt z Powiatowym Urzędem Pracy w Łęcznej, Al. Jana Pawła II 95 , tel. (81) 752 11 58, elektronicznie: lule@praca.gov.pl , lub z Punktem Pośrednictwa Pracy OHP w Łęcznej, ul. Bogdanowicza 9, e-mail: ppp.leczna@ohp.pl , tel. (81) 752 31 29 do 20 kwietnia. 

ZdjęciePrzeczytaj również
"Rak to nie wyrok" przekonywały łęczyńskie Amazonki, które 11 kwietnia zorganizowały konferencję dotycząca profilaktyki i leczenia raka piersi.  

2018-04-18 13:23:35

Od początku tygodnia możemy oficjalnie korzystać z kompleksu sportowego przy ulicy Bogdanowicza w Łęcznej. Boiska i bieżnia były zamknięte od połowy grudnia.   

2018-04-18 11:41:36

Na fali wiosennych porządków i remontów poprosiliśmy Leszka Włodarskiego, zastępcę burmistrza Łęcznej o najnowsze wieści z frontu inwestycyjnego.  

2018-04-20 17:59:40

NAJNOWSZE OKAZJE

Przyjęcia okolicznościowe - Propozycje

Zapraszamy do organizowania rożnego rodzaju przyjedz okolicznościowych w Restauracji Country. Poniżej propozycje kosztów. Zapraszamy także do ustaleń indywidualnych. Restauracja Country Łuszczów Kolonia 79, 21-010 Łęczna www.country-restauracja.pl...

czytaj dalej »

Kosmetyczne Usuwanie Kamienia Nazębnego

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą! :)        

czytaj dalej »

Obiad po pogrzebie - Stypa

Czasem i smutne, nas spotykają w życiu chwile ... Obiad po pogrzebie - Stypa - Oferty 1. Rosół z kury z makaronem lub Flaki wołowe lub Żurek z kiełbasą i jajkiem   Filet drobiowy z rusztu z sosem kurkowym lub Polędwiczka wieprzowa z sosem borowikowym...

czytaj dalej »

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!