Dodatkowe wsparcie dla dzieci z niepełnosprawnościami

Dodatkowe wsparcie dla...

Ponad setka maluchów korzysta z bezpłatnej terapii w Poradni...
Licytacja dla Fabianka

Licytacja dla Fabianka

Koszulki z autografami Kamila Stocha czy zespołu Boys będzie można...
Misterium w Świerszczowie nie będzie

Misterium w Świerszczowie...

Odgrywanie ostatnich godzin życia Jezusa przez parafian stało się już...
28 marca otwarcie 50 style w C.H. WAMEX w Łęcznej

28 marca otwarcie 50 style...

Dziś aktywność sportowa to nie tylko styl życia, ale też stan umysłu. Miarą...
Deskorolka elektryczna wywołała pożar

Deskorolka elektryczna...

Ogień zajął we wtorek jedno z mieszkań na trzecim piętrze wieżowca przy...
8b1291bd5836545ea8d1ea76e01ddf0b.jpg
23
Piątek
Marzec 2018
Loading...
Poprzedni Marzec Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
262728
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Feliksa, Konrada, Zbysławy
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Sukces łęczyńskich zawodników taekwondo

2017-12-06 10:05:30

Na turniej zjechali się reprezentanci Francji, Węgier, Ukrainy, Czech, Słowacji, Iranu, Gruzji, Egiptu i oczywiście Polski; w sumie 600 zawodników. Wśród nich nie brakowało zawodników z Łęcznej. Każdy z naszych reprezentantów wrócił do domu z medalem.

Mazovia Cup International od ponad dekady jest największym międzynarodowym turniejem sztuk walki w Polsce, organizowanym przez Polską Federację Kickboxingu. W tym roku zawody miały rangę Pucharu Europy federacji UFR, WKSF, ICO, WTKA, WKA i WAKF. Odbyły się pod hasłem kampanii: Łączy Nas Sport Nie Narkotyki.

Na turniej zjechali się reprezentanci Francji, Węgier, Ukrainy, Czech, Słowacji, Iranu, Gruzji, Egiptu i oczywiście Polski; w sumie 600 zawodników. Wśród nich nie brakowało zawodników z Łęcznej. Każdy z naszych reprezentantów wrócił do domu z medalem.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje Kacper Głowienka który w pięknym stylu doszedł do finału pokonując bardzo mocnych przeciwników. Uległ w finale jednym punktem zawodnikowi z Zalewo. Bardzo dobrze zaprezentowała się Sara Steć która zdobyła aż 4 medale w każdej konkurencji, w której brała udział. Świetnie spisał się także Bartosz Sadowski. W konkurencjach walk nie dał przeciwnikom żadnych szans zdobywając dwa złote medale.

Ciekawe pojedynki stoczyli również Nikodem Dejko i Daniel Szostakiewicz, którzy  mimo debiutu w walkach ciągłych pokazali naprawdę wysoką klasę i wskoczyli na podium. Wśród dzieci najmłodszych do lat 6 Lena Głowienka i Kuba Szymczuk rozgromili wszystkich swoich przeciwników i podzielili się łupem medalowym spotykając się w finałach swoich kategorii.

Medale złote:

Głowienka Lena -walki kalaki , układy formalne .Kuba Szymczuk-tor przeszkód , Sadowski Bartosz x 2-walki kalaki , walki pointfighting , Steć Sara –uklady formalne, walki kalaki..

Medale Srebrne: Kacper Głowienka walki pointfighting, Steć Sara walki pointfighting,

Kuba Szymczuk walki kalaki, Nikodem Dejko – układy formalne, walki UFR.

 Kacper Szymczuk walki UFR, Głowienka Lena –Tor przeszkód ,Steć Sara Tor Przeszkód.

Steć Olaf x2 walki poinfighting, walki kalaki .

Medale Brązowe : Szostakiewicz Daniel układy formalne, walki UFR, Kacper Głowienka układy formalne

Gratulujemy dzieciom z Grodu Dzika i życzymy kolejnych sukcesów.W miniony weekend 17 marca odbyły się 25 międzynarodowe mistrzostwa polski w taekwondo.

2018-03-21 14:31:42

Cezary Oleksiejczuk, Marcin Łuczyński i Wojciech Żuchnik, zawodnicy MMA związani z powiatem łęczyńskim, wiedzą już, z kim zmierzą się podczas gali Thunderstrike Fight League 13 w Lublinie. W...

2018-03-17 20:14:52

Już w najbliższy piątek gala organizacji Thunderstrike Fight League - TFL 13 "Noxy Night". W oktagonie ustawionym w lubelskiej hali Globus zobaczymy sporo ciekawych pojedynków. Publiczności...

2018-03-21 12:19:18

NAJNOWSZE OKAZJE

Przyjęcia okolicznościowe - Propozycje

Zapraszamy do organizowania rożnego rodzaju przyjedz okolicznościowych w Restauracji Country. Poniżej propozycje kosztów. Zapraszamy także do ustaleń indywidualnych. Restauracja Country Łuszczów Kolonia 79, 21-010 Łęczna www.country-restauracja.pl...

czytaj dalej »

Kosmetyczne Usuwanie Kamienia Nazębnego

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą! :)        

czytaj dalej »

Obiad po pogrzebie - Stypa

Czasem i smutne, nas spotykają w życiu chwile ... Obiad po pogrzebie - Stypa - Oferty 1. Rosół z kury z makaronem lub Flaki wołowe lub Żurek z kiełbasą i jajkiem   Filet drobiowy z rusztu z sosem kurkowym lub Polędwiczka wieprzowa z sosem borowikowym...

czytaj dalej »

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!