Dodatkowe wsparcie dla dzieci z niepełnosprawnościami

Dodatkowe wsparcie dla...

Ponad setka maluchów korzysta z bezpłatnej terapii w Poradni...
Licytacja dla Fabianka

Licytacja dla Fabianka

Koszulki z autografami Kamila Stocha czy zespołu Boys będzie można...
Misterium w Świerszczowie nie będzie

Misterium w Świerszczowie...

Odgrywanie ostatnich godzin życia Jezusa przez parafian stało się już...
28 marca otwarcie 50 style w C.H. WAMEX w Łęcznej

28 marca otwarcie 50 style...

Dziś aktywność sportowa to nie tylko styl życia, ale też stan umysłu. Miarą...
Deskorolka elektryczna wywołała pożar

Deskorolka elektryczna...

Ogień zajął we wtorek jedno z mieszkań na trzecim piętrze wieżowca przy...
8b1291bd5836545ea8d1ea76e01ddf0b.jpg
23
Piątek
Marzec 2018
Loading...
Poprzedni Marzec Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
262728
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Feliksa, Konrada, Zbysławy
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

"Grzeczna i miła dziewczyna". Aneta P. odpowie za zabójstwo córeczki (WIDEO)

2017-11-04 08:59:28

Od kiedy policja zatrzymała 22-letnią Anetę P. cała wieś huczy. Nikt nie podejrzewał, że ta "spokojna, uczynna, pracowita" dziewczyna z normalnego domu jest zdolna zabić własne dziecko. Duża część mieszkańców w ogóle nie wiedziała, że Aneta P. była w ciąży.

"Studiuję pedagogikę specjalną, mam 5-letnie doświadczenie w opiece nad dziećmi. Zajmowałam się zarówno kilkumiesięcznymi maluchami, nastolatkami jak i dziećmi z zespołem Downa" – tak w internetowym ogłoszeniu reklamowała siebie Aneta P., która niedawno przyznała się do zabicia swojego nowo narodzonego dziecka znalezionego w rzeczce przepływającej przez Krzesimów, niedaleko Łęcznej.

Przypomnijmy: w niedzielę 15 października mężczyzna spacerujący tam z psem znalazł w zaroślach ciało noworodka. Zawiadomił o tym policję. Sekcja zwłok wykazała, że dziewczynka urodziła się zdrowa i została wrzucona do wody żywa, tuż po porodzie. Nawet nie odcięto jej pępowiny. Przyczyną śmierci dziecka było utonięcie.

Rodzina nie wiedziała o ciąży?

Miejscowi od początku twierdzili, że sprawca tej okrutnej zbrodni musiał znać teren i być może pochodzi z okolicy. Po niespełna dwóch tygodniach policja zatrzymała matkę dziewczynki, 22-letnią Anetę P., która mieszka niedaleko od miejsca znalezienia zwłok noworodka. Kobieta trafiła do aresztu na trzy miesiące. Zatrzymani zostali też jej bliscy i domniemany ojciec dziecka, mieszkaniec powiatu łęczyńskiego.  

- Klika osób zostało rzeczywiście przesłuchanych w charakterze świadków, ale zostały zwolnione do domu – potwierdza Agnieszka Kępka, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Lublinie. - Weryfikujemy, czy ktoś pomagał Anecie P. w dokonaniu zbrodni, ale szczegółów nie ujawniamy ze względu na dobro postępowania – dodaje.

(..)

Sąsiedzi są w szoku. Co o mówią o Anecie P.?

Cały artykuł znajdziecie we "Wspólnocie Łęczyńskiej" - od wtorku 7 listopada w Twoim punkcie sprzedaży. 7 marca 2018 r. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Łęcznej po raz piąty zorganizowała konkurs recytatorski o tematyce przyrodniczej "Przyszłość naturą bogata" pod honorowym...

2018-03-17 15:05:05

Niemal dwugodzinna impreza z okazji Dnia Kobiet odbyła się w piątkowy wieczór 9 marca w Zespole Szkół im. Króla Jagiellończyka w Łęcznej.  

2018-03-17 16:35:13

Dziś aktywność sportowa to nie tylko styl życia, ale też stan umysłu. Miarą udanego dnia już nie jest pogodzenie zakupów z pracą i życiem towarzyskim, ale to, czy w napiętym harmonogramie...

2018-03-20 20:36:08

NAJNOWSZE OKAZJE

Przyjęcia okolicznościowe - Propozycje

Zapraszamy do organizowania rożnego rodzaju przyjedz okolicznościowych w Restauracji Country. Poniżej propozycje kosztów. Zapraszamy także do ustaleń indywidualnych. Restauracja Country Łuszczów Kolonia 79, 21-010 Łęczna www.country-restauracja.pl...

czytaj dalej »

Kosmetyczne Usuwanie Kamienia Nazębnego

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą! :)        

czytaj dalej »

Obiad po pogrzebie - Stypa

Czasem i smutne, nas spotykają w życiu chwile ... Obiad po pogrzebie - Stypa - Oferty 1. Rosół z kury z makaronem lub Flaki wołowe lub Żurek z kiełbasą i jajkiem   Filet drobiowy z rusztu z sosem kurkowym lub Polędwiczka wieprzowa z sosem borowikowym...

czytaj dalej »

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!